تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر گردید

تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر گردید

تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر گردید

تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با الهام از دنیایی خیال انگیز و فانتزی منتشر گردید.
به گزارش مدل کودک به نقل از ایسنا و نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، سازنده تیزر جشنواره اسباب بازی اظهار داشت: با الهام از پوستر این رویداد به این ایده رسیدم که از نشان دادن بچه ها صرف نظر کنم و دنیایی فانتزی و خیال انگیز روی ابرها بسازم.
مقداد اخوان اضافه کرد: در این کار تنها به صدای هیاهوی بچه ها درحال بازی اشاره شده و تلاش کردم شادی آنها را با جنب وجوش اسباب بازی که سروکله شان از لابه لای ابرها پیدا می شود نشان دهم، گویی زیر ابرها جشنی برپاست.
وی همینطور اظهار داشت: برای اجرا، از تکنیک دوبعدی و کات اوت استفاده شد و با کمک گرفتن از شخصیت ها و نمادهای پوستر جشنواره و چند شخصیت دیگر که خلق کردم، تیزر اجرا شد.
اخوان در ادامه توضیح داد: در نهایت غبار و «مه»ی رنگین به تصویر اضافه کردم که به رویای تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی خیالی دل انگیز و ذهنی ببخشم.
او اضافه کرد: برای معرفی جشنواره هم از معصومیت کلام کودکانه استفاده کردم تا این روایت با صداقت و شفافیت کودکان ادغام شود و همینطور به آسانی تصویر بیفزاید.
هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری به صورت گام به گام به دبیری آیدین مهدی زاده برگزار می گردد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~