شرکت کویرسلولز از برند هانیز تولیدکننده پوشک بچه رونمایی نمود

شرکت کویرسلولز از برند هانیز تولیدکننده پوشک بچه رونمایی نمود

شرکت کویرسلولز از برند هانیز تولیدکننده پوشک بچه رونمایی نمود

مدل کودک: برند هانیز، برندی ایرانی باکیفیت جهانی در مراسمی با حضور مدیران ارشد شرکت گروه صنعتی و اقتصادی مؤمنین به بازار معرفی گردید.

به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، شرکت گروه صنعتی و اقتصادی مؤمنین با بیش از چهل سال سابقه در زمینه‌ی تولید و تجاری، در ایران فعالیت می کند. شرکت گروه صنعتی و اقتصادی مؤمنین متشکل از ۱۲ شرکت تولیدی و ۴ شرکت تجاری است که در زمینه‌ی محصولات سلولزی بهداشتی، سلولزی بسته بندی، نساجی، پلیمر، فولاد و ساختمانی، واردات و صادرات فعالیت دارد. این گروه تا به امروز برای بیش از سه هزار نفر فرصت شغلی فراهم نموده است. این رقم به زودی به پنج هزار نفر خواهد رسید.
کویرسلولز یکی از شرکت های زیرمجموعه‌ی شرکت گروه صنعتی و اقتصادی مؤمنین است. شروع فعالیت این شرکت به سال ۱۳۹۶، در شهر یزد، بازمی گردد. فعالیت این شرکت، به سبب چالش های ناشی از تحریم، دو سال به تعویق افتاد؛ اما با وجود تمام چالش ها، فعالیت آن متوقف نشد و بعد از دو سال، با آخرین دستگاه های به روز دنیا به بهره برداری رسید.

این شرکت در شروع برند هانیز را که در زمینه‌ی تولید پوشک بچه فعال است، به بازار ارائه کرده است. برند هانیز با قابلیت جذب بالا و استفاده از فناوری روز دنیا در تولید، به زودی جایگاه قابل توجهی را در بازار به دست خواهد آورد. کویرسلولز می خواهد در سال آینده تولید انواع دستمال کاغذی، آشپزخانه، توالت و… را در دستور کار قرار دهد. تولید این محصولات اوایل سال ۱۴۰۱ به بهره برداری خواهد رسید. در ادامه‌ی مسیر، شرکت محصولاتی را درزمینه‌ی پد بهداشتی بانوان و پوشینه‌ی بزرگسال به بازار عرضه خواهد کرد. با ارائه‌ی محصولات موردنظر، سبد محصولی شرکت کویرسلولز کامل تر خواهد شد. محصولات شرکت با همراهی شرکت تهران بوران در سراسر کشور توزیع خواهند شد.

شرکت تهران بوران با رعایت اصول حرفه ای، همراه با ارائه‌ی خدمات نوین جهت توزیع، محصولات با کیفیت را به سبد کالایی خود اضافه می کند. این شرکت در تلاش است محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. باتوجه به بررسی های دقیق و حرفه ای صورت گرفته توسط مدیران شرکت تهران بوران، این دفعه محصول با کیفیت دیگری با نام هانیز به بازار ارائه خواهد شد. شرکت تهران بوران سال ها نماینده‌ی انحصاری کمپانی پروکتر اَند گَمبل ((P&G در ایران است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~