خرید دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ شرکت بین المللی طاهر تاج مادر

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ شرکت بین المللی طاهر تاج مادر

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ شرکت بین المللی طاهر تاج مادر

به گزارش مدل کودک در ادامه با مطالب زیر همراه باشید تا با خصوصیت چند دستگاه آشنا شوید.
به گزارش مدل کودک به نقل از مهر، در چندین سال گذشته افرادی که از دستگاه لیزر موهای زائد استفاده کردند و از آن راضی بودند بسیار افزوده شده اما مانند هر تکنولوژی که به بازار می آید طرفداران و مخالفان بسیار سر سخت جهت استفاده یا عدم استفاده از آن به وجود آمده است. خیلی از افراد معتقد هستند که لیزر موهای زائد سبب سرطان می شود و برخی از افراد دیگر این ادعا را دارند که این دستگاه ها هیچ ضرری برای سلامت بدن ندارند. اما آن چیزی که مهم و واضح است این است که ادعای دو طرف تا وقتی که اثبات نشود و مدارک و شواهد نداشته باشد هیچ ارزشی ندارد. در ادامه با مطالب زیر همراه باشید تا با خصوصیت چند دستگاه آشنا شوید. دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم خرید دستگاه پلاتینیوم یک دستگاه برای از بین بردن موهای زائد و دائمی بدن است. این دستگاه با استفاده از فناوری و تکنولوژی های پیشرفته خود یک درمان بسیار راحت و ایمن و بدون درد را برای رجوع کنندگان خود رقم می زند و زیبایی ابدی را به آنها هدیه می دهد. با خرید لیزر پلاتینیوم افراد با هر نوع تیپ پوستی می توانند از شر موهای زائد خود خلاص شوند و به سادگی پوستی صاف و بدون مو داشته باشند. قابل توجه کسانی که می خواهند از این دستگاه استفاده کنند. این دستگاه لیزر دارای مزایای فراوان است که در مطالب زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم: ۱- بدون هیچگونه موارد مصرفی انجام می شود. ۲- رجوع کنندگان هیچ گونه دردی تحمل نخواهد کرد. ۳- درمانی آرام و سریع برای بیماران ۴- اثر گذاری آن برای هفت سال تمام ثابت شده است. ۵- ان دی یاگ، دایود و الکس ترکیب این سه طول موج مختلف به صورت هم زمان ۶- استفاده از سیستم خنک کننده برای صدمه نزدن به پوست دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم خرید لیزر تیتانیوم دستگاهی موثر برای از بین بردن موهای زائد بدن است. همراه با خصوصیت ها و مزیت هایی که پیشرفته تر شده برای درمان سریع تر، ایمن تر و راحت ترفرد را آماده می سازد. دستگاه لیزر تیتانیوم برای انواع و اقسام پوست و مو و رنگ آن مناسب می باشد و هیچ ضرری برای آنها ندارد. این دستگاه توانایی این را دارد که طول موج های لیزری را به صورت هم زمان شلیک کند و تارهای موی زائد را هدف قرار دهد و همینطور این دستگاه فناوری خنک کننده هم دارد که نمی گذارد پوست بیش از اندازه گرم شود و صدمه ببیند و سبب سوختگی شود. این دستگاه از فناوری دیود سه گانه استفاده خواهد نمود و کاملاً موثر موهای زائد را از روی بدن حذف می کند. فناوری دیود سه گانه سه طول موج مختلف شامل Alex ۷۵۵m Speed ۸۱۰nm و YAG ۱۰۶۴nm عرضه می دهد. این طول موج هایی که نام برده شد، می توانند به عمق پوست های مختلف در رنگ های متفاوت برسند و ساختارهای متعدد آناتومیک را مورد هدف قرار دهند.
دستگاه لیزر موهای زائد دایود دستگاه لیزر دایود طول موج های بسیار طولانی و با قدرت کمتری از خود خارج می کند. بنابراین است که می شود گفت مهم ترین مزایا و خصوصیت این دستگاه نسبت به دستگاههای قبلی عوارض کمتر آن می باشد. اما توجه داشته باشید با این که این دستگاه جز ایمن ترین دستگاه ها بشمار می رود و افراد زیادی از آن راضی بودند. باز هم برای پوست های تیره مناسب نمی باشد و امکان دارد به پوست صدمه برساند و سبب سوختگی یا تورم پوست تیره شود. قابل توجه است که قدرت کم پرتوهای لیزر آن سبب شده که افرادی که نیازمند این دستگاه هستند و رجوع می کنند جلسات زیادی را بیایند و این یکی از معایب دستگاه است و کمی عذاب آور است.
دستگاه لیزر موهای زائد الکس دایود این دستگاه نام برده در میان افراد بسیار محبوب است و استقبال بالایی از آن شده و یکی از نوین ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است برای هر نوع پوست و مو و هر رنگی. قیمت دستگاه لیزر الکس دایود و یک سیستم خنک کننده هم دارد به علت این که با استفاده از آن پوست هنگام درمان صدمه نبیند و سبب سوختگی و تورم نشود. هنگام انجام درمان این دستگاه انرژی لیزر را به انرژی گرمایی تبدیل نموده و فولیکول های مو را هدف قرار می دهد بدون این که بافت مجاور پوست صدمه ببیند و موهای زائد آنرا از بین می برد. مزایای این دستگاه از جمله: ۱- سرعت بالا هنگام درمان ۲- تعداد جلسات پایین در درمان ۳- درمان بدون درد و سوختگی ۴- مرتفع ساختن موهای زائد به صورت دائم ۵- موثر برای هر نوع پوست هم در بانوان و هم در آقایان دستگاه لیزر موهای زائد عوامل زیادی هستند که بر روی نتیجه لیزر موهای زائد تأثیر می گذارند که با رجوع کردن به پزشک متخصص و مشورت گرفتن از آن می توانید متوجه شوید که کدام دستگاه مناسب پوست شماست و می توانید با کمک آن موهای زائد آنرا از بین ببرید. انتخاب دستگاه مناسب بستگی به رنگ مو، نوع پوست، نواحی تحت درمان لیزر و ضخامت مو دارد که یکی از دستگاههای زیر برای آن انتخاب می شود: ۱- لیزر و از بین بردن موهای زائد با دستگاه الکساندرایت ۲- لیزر و از بین بردن موهای زائد با لیزر روبی (یاقوت) ۳- لیزر تور پالسی بالا ۴- لیزر ND: YAG ۵- لیزر و از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر دایود توجه داشته باشید که برای انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد باید به دو نکته زیر حتما توجه داشت: * نوع تکنولوژی دستگاه * نوع برند آن جمع بندی انتخاب دستگاه مناسب برای لیزر موهای زائد امری مهم می باشد که میتوان با رجوع کردن به پزشک متخصص و کمی اطلاعات جمع آوری کردن به دستگاه مناسب با پوست خود دسترسی پیدا کنید. خانم صمصامی ۹۵۳۴ ۷۸۶ ۰۹۱۲ آقای مهندس کریمی ۰۵۳۹ ۷۷۹ ۰۹۱۲
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~