معاون وزیر جهاد كشاورزی: اعلام قیمت میوه های تنظیم بازاری

معاون وزیر جهاد كشاورزی: اعلام قیمت میوه های تنظیم بازاری

معاون وزیر جهاد كشاورزی: اعلام قیمت میوه های تنظیم بازاری

به گزارش مدل کودک مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اظهار داشت: قیمت میوه های تنظیم بازاری در پلت فرم های هوشمند اعلام گردید.

به گزارش مدل کودک به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، اسماعیل قادری فر رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با بیان این خبر اظهار داشت: در شهر تهران قیمت میوه در پلت فرم های توزیع هوشمند برمبنای قیمت روز میادین میوه و تره بار سطح شهر تعیین و درب منازل مردم توزیع می شود.
وی اضافه کرد: بر این اساس قیمت هر کیلوگرم سیب زرد ۱۴ هزار تومان، سیب قرمز ۱۳ هزار تومان و پرتقال ۱۱ هزار تومان است که در سامانه های هوشمندی نظیر بازرگام و اسنپ فود با همین قیمت توزیع می شود.
در سایر استانها پلت فرم های هوشمند هم بر طبق قیمت تنظیم بازار همان استان توزیع می کنند.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی افزود: کیفیت میوه هایی که بصورت هوشمند توزیع می شوند مناسب می باشد و بصورت رایگان درب منزل افراد تحویل داده می شود.
وی اشاره کرد: قیمت میوه های تنظیم بازاری شب عید در استانها نیز توسط استانداران تعیین می شود، نرخ این محصولات حداقل ۵ تا ۱۵ درصد زیر قیمت میانگین خرده فروشی آن استان است.
این مقام مسئول گفت: قصد ما از توزیع میوه شب عید تنظیم بازار است و یک کالایی را به مقدار نیاز ذخیره کرده ایم تا از ایجاد هرج و مرج در بازار جلوگیری شود.
معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: میوه های تنظیم بازاری توزیع شده در سراسر کشور و همین طور سامانه های هوشمند کیفیت بالایی دارد و در صورتیکه مردم از کیفیت محصول راضی نباشند می توانند محصولات خریداری شده را عودت دهند.
وی گفت: عرضه میوه های سیب و پرتقال تنظیم بازاری شروع شده است و توزیع آنها تا ۱۳ فروردین ماه ادامه دارد.
قادری فر اظهار داشت: زمان ارسال میوه های تنظیم بازاری توسط سامانه های هوشمند حداکثر ۲۴ ساعته است که درب منزل افراد تحویل داده می شود.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~