اعلام ساعت حركت و شماره پرواز بازگشت زائران حج ۹۸

اعلام ساعت حركت و شماره پرواز بازگشت زائران حج ۹۸

اعلام ساعت حركت و شماره پرواز بازگشت زائران حج ۹۸

مدل كودك: با فرا رسیدن عید قربان و عید غدیر خم بازگشت حجاج از حج تمتع شروع شد كه نخستین گروه از حاجیان در تاریخ ۲۵ مرداد به كشور رسیده و این روند بازگشت تا ۱۸ شهریور ادامه دارد.

به گزارش مدل كودك به نقل از مهر و به نقل از آنیل پرواز با فرا رسیدن بازگشت حجاج خرید بلیط هواپیما داخلی در بعضی مسیرها مانند خرید بلیط تهران مشهد – تهران به شیراز – شیراز به مشهد افزایش یافته.
اولین گروه از حجاج متعلق به استان های یزد، مازندران و زنجان بودند و استان های مشهد، شیراز و تهران نیز در گروه بعدی برگشت قرار دارند.
در مجموع مقرر است كه ۳۶۰ پرواز از مدینه و جده به فرودگاه های ایران همچون تهران و مشهد صورت بگیرد.
پرواز حجاج شیراز كه ابتدا در فرودگاه تهران می نشیند می توانند برای ادامه مسیر و خرید بلیط تهران به شیراز، بلیط ارزان شیراز به سایت های معتبر اینترنتی آژانس های هواپیمایی بازگشت كنند.
همچنین پرواز آخرین گروه از حجاج مشهد كه با سایر استان ها مشترك است، نیز به تهران می آید و برای خرید بلیط ارزان تهران به مشهد می توانند به سایت آنیل پرواز بازگشت كنند.
مشاهده شماره پرواز و ساعت حركت زائر:
برای اطلاع از شماره پرواز حجاج ۹۸ كافی است كه به آدرس haj.iranair.com بروید و با وارد كردن نام زائر و یا شماره كاروان، اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پرواز حجاج را ببینند.
چنانچه زائران در هنگام خرید بلیط مشهد، بلیط شیراز و سایر استان ها گرفتار مشكل شدند میتوانند با پشتیبانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی آنیل پرواز تماس حاصل نمایند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~