مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ

مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ

مراسم عزاداری سالار شهیدان با حضور اهالی رسانه و فرهنگ

به گزارش مدل كودك سرپرست فرهنگ سرای رسانه از برگزاری مراسم عزاداری «جلوه حسین(ع)» با حضور اهالی رسانه و فرهنگ با همكاری معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این فرهنگ سرا اطلاع داد.
به گزارش مدل كودك به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، مهدی محمدی سرپرست فرهنگ سرای رسانه از برگزاری مراسم عزاداری با حضور اهالی رسانه و فرهنگ اطلاع داد و اظهار داشت: مراسم عزاداری «جلوه حسین(ع)» همزمان با ماه محرم در ایام سه شنبه دوم، چهارشنبه سوم و پنجشنبه چهارم مهر ماه از اذان مغرب در فرهنگ سرای رسانه برگزار می گردد و از اصحاب رسانه و فرهنگ برای حضور در این برنامه دعوت به عمل آمده است.
وی با اشاره به جزئیات این مراسم عزاداری عنوان كرد: حجت الاسلام رضا غلامی مدرس حوزه و دانشگاه و حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی رئیس ستاد هماهنگی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور سخنرانان ویژه برنامه «جلوه حسین(ع)» خواهند بود.
سرپرست فرهنگ سرای رسانه افزود: شعرخوانی شاعران آیینی از دیگر بخش های مراسم خواهد بود و مرتضی امیری اسفندقه، احمد علوی، احمد بابایی، سید محمدجواد شرافت، حامد خاكی، سجاد شاكری، نغمه مستشار نظامی و فاطمه بیرامی در شب اول، محمود حبیبی كسبی، حجت الاسلام جواد محمدزمانی، علی داودی، حسین صیامی، پیمان طالبی، فریبا یوسفی و افسانه غیاثوند در شب دوم و سید حمیدرضا برقعی، سعید بیابانكی، قاسم صرافان، حامد عسكری، عباس محمدی، فاطمه افشاریان و نفیسه سادات موسوی در شب سوم برای حاضران شعرخوانی می كنند.
وی اظهار نمود: برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا، قرائت زیارت عاشورا و ذكر مصیبت و مداحی توسط مداحان اهل بیت(ع) از دیگر بخش های مراسم عزاداری «جلوه حسین(ع)» خواهد بود.
محمدی در انتها از تمامی اهالی رسانه و فرهنگ دعوت كرد در این مراسم كه عرض ارادت اهالی فرهنگ و رسانه به آستان حضرت سیدالشهدا(ع) است، شركت كنند.
فرهنگ سرای رسانه در خیابان پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا واقع شده است.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~