اسامی برندگان قرعه كشی هواوی اعلام گردید

اسامی برندگان قرعه كشی هواوی اعلام گردید

اسامی برندگان قرعه كشی هواوی اعلام گردید

مدل كودك: نفرات برگزیده نظرسنجی هوآوی مشخص شدند.

به گزارش مدل كودك به نقل از مهر، هوآوی پیش از شروع فروش رسمی گوشی Y۹ Prime ۲۰۱۹ Huawei و ساعت هوشمند Huawei Watch GT۲ از علاقه مندان به برند خود دعوت كرد در نظرسنجی با عنوان «انتخاب بهترین خاصیت Y۹ Prime ۲۰۱۹» شركت نمایند و بهترین خاصیت گوشی Y۹ Prime ۲۰۱۹ را از نظر خود انتخاب كنند و با اشتراك گذاری لینكی كه بطور اختصاصی و بعد از شركت در نظرسنجی برای انها ایجاد می شود، برای خود رای جمع آوری كنند. از ۲۱ آذر تا ۷ دی ماه ۹۸ بیشتر از ۱۱۲.۰۰۰ هزار نفر در این نظرسنجی شركت كردند.
عكاسی هوش مصنوعی با ۲۲ درصد، دوربین سلفی پاپ آپ با ۲۰ درصد و ظرفیت بالای باتری با ۱۹ درصد به ترتیب بیشترین انتخاب شركت كنندگان نظرسنجی بعنوان خاصیت های برتر گوشی هوآوی Y۹ Prime ۲۰۱۹ بوده است.
طبق وعده هوآوی به ۱۰ نفری كه توانستند بیشترین رای را بگیرند، یك دستگاه ساعت هوشمند Huawei Watch GT۲ به ارزش ۲ میلیون و ۷۹۹ هزار تومان اهدا می شود. همین طور به ۳۰۰ نفر از شركت كنندگانی كه بیشتر از ۱۰ رأی داشته باشند، به قید قرعه یك بسته هدیه (گیفت باكس) هوآوی (به ارزش ۲۰۰ هزار تومان) تعلق می گیرد. فهرست كامل نفرات برگزیده این قرعه كشی در صفحه http: //huaweivote.ir قابل مشاهده می باشد.
پشتیبانی هوآوی با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۰۰۰ و همین طور اینستاگرام فارسی هوآوی در صفحه huaweimobilefarsi@ آماده پاسخ گویی به علاقه مندان و برندگان این نظرسنجی است.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~