مدیر كل كانون پرورش فكری یزد خبر داد؛ برگزاری كلاس های تابستانی كانون یزد به صورت مجازی از مردادماه

مدیر كل كانون پرورش فكری یزد خبر داد؛ برگزاری كلاس های تابستانی كانون یزد به صورت مجازی از مردادماه

مدیر كل كانون پرورش فكری یزد خبر داد؛ برگزاری كلاس های تابستانی كانون یزد به صورت مجازی از مردادماه

به گزارش مدل كودك یزد مدیر كل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان یزد از آغاز كلاس ها و دوره های تابستانی كانون از مردادماه به صورت مجازی در ۳۷ رشته اطلاع داد.
«سیدحسین پیغمبری» در گفتگو با خبرنگار ایسنا در ارتباط با اقدامات و برنامه های این کانون در ایام کرونایی، اظهار نمود: خوشبختانه از همان روزهای ابتدایی انتشار کرونا طراحی سایتی به نشانی «omid.kpf.ir» در دستور کار کانون پرورش فکری استان قرار گرفت و محتواهای آموزشی کوتاهی در موضوعات مختلفی مانند تهیه کاردستی با مواد دورریختنی و فعالیتهای علمی در بستر فضای مجازی، با طول مدت ۹۰ تا ۱۸۰ ثانیه برای این سایت تهیه شد.
وی ادامه داد: البته بعد از موفقیت کانون پرورش فکری یزد در این طرح و گسترده تر شدن این اقدامات، مدیریت اجرای این طرح به صورت کشوری به کانون پرورش فکری کشور محول شد که خوشبختانه با استقبال قابل توجه مخاطبان هم همراه شد.
پیغمبری با بیان این که کرونا منجر به گسترش فعالیتهای مجازی کانون پروش فکری شد، خاطرنشان کرد: کانون تمام فعالیتهای حضوری خویش را در روزهای قرنطینه به صورت کاملاً مجازی دنبال کرد و با عنایت به تداوم وضعیت کرونا، برگزاری دوره های تابستانه کانون هم به صورت مجازی برگزار می شود.
وی در مورد نحوه برگزاری کلاس های تابستانه و ثبت نام در این کلاس ها هم اظهار داشت: به دنبال تصمیم کانون پرروش فکری و با عنایت به شرایط کرونایی کشور، مقرر شد تا تمام برنامه های کانون در استان های قرمز و نارنجی با تبعیت از دستورات ستاد استانی کرونا صورت گیرد بنابراین تمام کلاس های حضوری کانون در یزد تعطیل و به صورت مجازی برپا خواهد شد.
پیغمبری از آغاز کلاس های تابستانی کانون پرورش فکری از پنجم مردادماه اطلاع داد و اظهار داشت: ۳۷ رشته برای آموزش های مجازی فصل تابستان کانون یزد انتخاب و معرفی شده است و امیدواریم با عنایت به ارتقای خدمات و کاهش شهریه ها به بیشتر از نصف و نبود محدودیت ثبت نام، شاهد افزایش استقبال از این دوره های آموزشی باشیم.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~