فتاح: حکم رهبری را مدال افتخار و خدمت در ستاد اجرایی را بر خود فرض می دانم

فتاح: حکم رهبری را مدال افتخار و خدمت در ستاد اجرایی را بر خود فرض می دانم

فتاح: حکم رهبری را مدال افتخار و خدمت در ستاد اجرایی را بر خود فرض می دانم

به گزارش مدل کودک، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در پیامی آحاد ملّت را به حضور پر شور و حماسی در انتخابات هشتم تیرماه دعوت کرد و اظهار داشت: همانطور که در سنوات گذشته هم عرض کرده ام، حکم رهبر معظم و فرزانه انقلاب را مدال افتخار و ادامه خدمت در سنگر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را بر خود فرض می دانم.
به گزارش مدل کودک به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، در متن پیام سید پرویز فتاح آمده است: «با تشکر از ابراز لطف اقشار مختلف جامعه و دلسوزان نظام اسلامی برای دعوت از اینجانب جهت حضور در زمینه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، همانطور که در سنوات گذشته هم عرض کرده ام، حکم رهبر معظم و فرزانه انقلاب را مدال افتخار و ادامه خدمت در سنگر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را بر خود فرض می دانم.
ان شاالله بعنوان سرباز ولایت و نظام و خادم و خاک پای مردم عزیز تا شهادت فی سبیل الله استوار باقی خواهم ماند. اطمینان دارم مسیر شهید جمهور حضرت آیت الله رئیسی، با حضور حماسی و پر شور آحاد ملّت در صحنه انتخابات هشتم تیرماه همانند آئین بدرقه و تشییع خادم الرضا و همراهانش، امتداد می یابد و مردم با بصیرت ایران با انتخاب آگاهانه خود، مسیر پیشرفت و حل مشکلات داخلی و خارجی را هم برای دولت و نظام اسلامی هموار خواهند کرد.»

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~