دعوت از بازنشستگان برای انتخاب بازنشسته نمونه سال

دعوت از بازنشستگان برای انتخاب بازنشسته نمونه سال

دعوت از بازنشستگان برای انتخاب بازنشسته نمونه سال

به گزارش مدل کودک، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی با بیان برگزاری بیست ودومین جشنواره انتخاب بازنشسته و مستمری بگیر نمونه تأمین اجتماعی، از کلیه بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان برای حضور و مشارکت فعال در این جشنواره دعوت کرد.
به گزارش مدل کودک به نقل از ایسنا، احمد اسفندیاری در این حوزه اظهار داشت: این جشنواره مطابق روال سالهای قبل، در دو سطح استانی و ملی برگزار می گردد و تمامی مستمری بگیران شامل بازنشسته، ازکارافتاده کلی و همسر بازمانده شامل زن و مرد زیر پوشش سازمان تأمین اجتماعی می توانند با مطالعه شاخص ها و فرم های فراخوان که در سایت سازمان به نشانی www.tamin.ir بارگزاری شده است، جهت شرکت در این جشنواره، ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: از منظر سازمان تأمین اجتماعی، تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران که نقش و سهم آنان در پیشرفت، توسعه و آبادانی میهن اسلامی تردیدناپذیر است؛ نمونه و شایسته تقدیر و تجلیل هستند و انتخاب برخی از این عزیزان و تجلیل از آنان در جشنواره ای که هر سال از جانب این سازمان برگزار می شود، نمادی از ارج گزاری این سازمان به خدمات و جایگاه پرارزش این قشر فرهیخته در جامعه اسلامی است.
اسفندیاری همینطور اظهار داشت: هم اکنون بیشتر از چهار میلیون نفر بعنوان بازنشسته و مستمری بگیر از خدمات متنوع سازمان تأمین اجتماعی بهره مند هستند و سازمان تأمین اجتماعی امسال هم مطابق روال سالهای پیش و به منظور ارج نهادن به جایگاه والای بازنشستگان، بازماندگان بیمه شدگان متوفی و ازکارافتادگان زیر پوشش این سازمان، در نظر دارد افراد شاخص و موفق را در میان این عزیزان شناسایی کرده و مورد تقدیر قرار دهد.
اسفندیاری سابقه پرداخت حق بیمه در دوران اشتغال، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، موفقیت های علمی از قبیل تدریس در مراکز آموزشی، پیشرفت های تحصیلی دانشگاهی و موفقیت در رقابت های فرهنگی، علمی، قرآنی و ورزشی در سطوح مختلف با تائید مراجع ذی صلاح را همچون معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و ازکارافتادگان نمونه عنوان نمود.

وی ادامه داد: تعداد فرزندان و تربیت فرزندان شایسته از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه است و داشتن مدارک دانشگاهی، موفقیت در رقابت های ورزشی، علمی و هنری از جانب فرزندان هم در انتخاب بازنشستگان نمونه تأثیرگذار است.
معاون فرهنگی اجتماعی و امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی مشارکت در امور عام المنفعه، خیریه، جهادی و فرهنگی را از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و ازکارافتادگان نمونه برشمرد.
گفتنی است متقاضیان شرکت در این جشنواره تا روز شنبه۲۰ تیرماه سالجاری فرصت دارند تا با رفتن به تارنمای رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir یا حوزه های روابط عمومی و امور فرهنگی شعب تأمین اجتماعی، مدیریت های درمان، ادارات کل تأمین اجتماعی و همینطور کانون های بازنشستگی استان ها ثبت نام خویش را در این جشنواره نهایی کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در بیست ودومین جشنواره انتخاب بازنشسته و مستمری بگیر نمونه تأمین اجتماعی قرار است از ۲۰۰ نفر از بازنشستگان نمونه در استان ها تقدیر شده و از بین آنها ۱۵ نفر بعنوان بازنشسته و مستمری بگیر نمونه کشوری انتخاب و طی مراسمی با حضور مقامات کشوری تقدیر شوند.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~