رونمایی از دو طرح هدیه كارت و ایران زمین بوم (izboom)

رونمایی از دو طرح هدیه كارت و ایران زمین بوم (izboom)

رونمایی از دو طرح هدیه كارت و ایران زمین بوم (izboom)

مدل كودك: همزمان با هشتمین همایش سالانه بانكداری الكترونیك و نظامهای پرداخت، بانك ایران زمین از دو محصول دیجیتالی خود رونمایی نمود.

به گزارش مدل كودك به نقل از مهر و به نقل از بانك ایران زمین، روز سه شنبه نهم بهمن ماه ۱۳۹۷ و همزمان با شروع به كار هشتمین همایش سالانه بانكداری الكترونیك و نظام های پرداخت، در محل غرفه بانك ایران زمین رونمایی از دو طرح هدیه كارت و ایران زمین بوم (izboom) با حضور پورسعید مدیر عامل، دكتر سلطانی فیروز رئیس هیات مدیره و دكتر قربانی عضو هیئت مدیره این بانك انجام شد.
در مراسم رونمایی طرح هدیه كارت، عبدالمجید پورسعید اظهار داشت: برنامه و سیاست ما در این دوره بر آن است كه بااستفاده از امكاناتی كه تكنولوژی در اختیار ما قرار داده محصولات بانكی جدیدی نمایش دهیم و در همین راستا برنامه ریزی كرده ایم و در صدد هستیم تا مرتبا خدمات بانكی و محصولات جدیدی را به مردم كشورمان نمایش نماییم.
وی درباب حضور بانك ایران زمین در همایش ها و نمایشگاه ها اضافه كرد: هدف ما معرفی طرح های جدید و شناساندن خدمات بانك ایران زمین به مردم است، تا بتوانند با استفاده از این خدمات نمایش شده ارزش افزوده بیشتری برای خود احداث كنند.
مدیرعامل بانك ایران زمین با تاكید بر این مساله كه با هدف خدمت گذاری به مردم با افتخار تلاش می نماییم، اظهار داشت: امروز دو محصول رونمایی شده و این روال با تولید محصولات جدید ادامه خواهد داشت.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~