بانك مركزی اعلام كرد رشد ۱۷ درصدی اعتبار پس انداز مسكن

بانك مركزی اعلام كرد رشد ۱۷ درصدی اعتبار پس انداز مسكن

بانك مركزی اعلام كرد رشد ۱۷ درصدی اعتبار پس انداز مسكن

مدل كودك: آمارهای پولی و بانكی نشان داده است كه در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، منابع صندوق پس انداز مسكن به میزان ۱۷ درصد رشد داشته است.

به گزارش مدل كودك به نقل از بانك مركزی، آمارهای پولی و بانكی در آبان ماه اطلاعات مهمی نظیر دارایی و بدهی بانك ها، دارایی و بدهی بانك مركزی، نقدینگی و سپرده ها را در بر دارد. یكی از بخش های این گزارش در بخش سپرده های قرض الحسنه پس انداز، «منابع صندوق پس انداز مسكن» است.
بررسی ها نشان داده است كه در آبان ماه، این رقم به سطح ۸.۹ هزار میلیارد تومان رسیده است؛ به نحوی كه منابع صندوق پس انداز مسكن در آبان ماه سال ۹۵ در سطح ۴.۶ هزار میلیارد تومان قرار داشت كه تا آبان سال ۹۶، سطح این منابع به رقم ۷.۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافته بود.
طی سال قبل باز ۱۷ درصد به این منابع اضافه گردید تا روند صعودی جذب این منابع امسال تداوم داشته باشد. در عین حال، افزایش سرمایه گذاری در صندوق پس انداز مسكن یكم، نشان داده است كه سپرده گذاران حتی در شرایطی كه برخی بازارها نظیر ارز و طلا، دارای بازدهی بالایی هستند، به سپرده گذاری در صندوق پس انداز مسكن بعنوان یك نوع سپرده گذاری امن و بلندمدت، نگاه می كنند.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~