تمدید فراخوان شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر

تمدید فراخوان شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر

تمدید فراخوان شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر

به گزارش مدل كودك دبیر اجرایی شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر از تمدید زمان ارسال آثار تا ۲۵ مردادماه اطلاع داد.
به گزارش مدل كودك به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم حیدری با اشاره به تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر اظهار داشت: نظر به استقبال شهرها و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های سراسر كشور در خصوص تمدید مهلت ارسال آثار اولیه به دبیرخانه شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر، این مورد در جلسه شورای برنامه ریزی مطرح و با موافقت معاون محترم امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهلت ارسال آثار تا ۲۵ مردادماه سال جاری تمدید گردید.
او با اشاره به خصوصیت های این طرح اظهار داشت: این طرح همچون طرح های مبتنی بر توجه به ظرفیت های بومی و محلی در حوزه فرهنگ و هنر است كه توسط معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همكاری تعداد دیگری از نهادها و دستگاه های همكار طراحی شده و در ۱۰ رشته موضوعی و چندین رشته زیر مبحث معرفی می گردند. این شبكه ها بعنوان بازوان اجرایی و برنامه ریزی حوزه فرهنگ و هنر خواهند بود.
بر طبق این گزارش، علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی شبكه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر www.creative-cities.ir رجوع كنند و یا با شماره های ۰۲۱۸۸۳۱۸۶۵۲، ۰۲۱۸۸۳۱۸۶۵۸، ۰۲۱۶۶۷۰۵۱۰۱ تماس بگیرند.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~