امین جامعه شناسی ایران منتشر گردید

امین جامعه شناسی ایران منتشر گردید

امین جامعه شناسی ایران منتشر گردید

به گزارش مدل كودك كتاب «امین جامعه شناسی ایران: یادمان دكتر محمدامین قانعی راد» به كوشش حسن گنجی منتشر گردید.
به گزارش مدل كودك به نقل از ایسنا، این كتاب در ۳۸۰ صفحه از طرف انتشارات سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران راهی بازار شده است.
در معرفی ناشر از این كتاب آمده است: در این كتاب، یادداشت ها و سخنرانی های شخصیت های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ایران درباره خاصیت ها و فعالیت های علمی، اجتماعی، سیاسی، اندیشه ها و نگاه های كلان قانعی راد مورد توجه قرار گرفته است.
همین طور در این كتاب به شعاع اندیشه ها و نشر فكر قانعی راد در جامعه ایرانی، موضع گیری های شجاعانه و بدون تكلف او نسبت به تحولات سیاسی و اجتماعی، نقش كلیدی وی در نمایاندن جامعه ایرانی و مدیریت انجمن جامعه شناسی ایران پرداخته شده است.
سخن ابتدایی این كتاب به قلم اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و كتابخانه ملی ایران است كه در قسمتی از آن آمده است:
«قانعی ‎راد سال ها بعنوان عضو هیات علمی مركز تحقیقات سیاست علمی كشور و نیز عضو و رئیس انجمن جامعه شناسی ایران به توسعه و ترویج این علم در كشور كمك كرده بود و جدای از تالیفات گوناگون در این عرصه به تربیت شاگردان و دانشجویان بسیاری همت گمارده بود كه بی گمان نامی نیك از او به یادگار خواهد ماند. یكی از مهم ترین خاصیت های فعالیت های علمی این استاد بزرگ، نگاه جامع نگر و كلان او بعنوان یك جامعه شناس در ارتباط با توسعه و مدیریت بود.»
همین طور در این كتاب، علی انتظاری مطلبی با عنوان «كنشگر واقعی قانعی راد در عرصه علم» نوشته و «نمونه تعهد روشنفكرانه» مطلب دیگری است كه به قلم احمد بخارایی نگاشته شده است.
علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به فروشگاه انتشارات سازمان اسناد و كتابخانه ملی واقع در ساختمان كتابخانه ملی ایران بازگشت كنند یا با شماره ۸۱۶۲۳۳۱۵ تماس بگیرند.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~