گفت و گو با قربانی اسیدپاشی كه بعد از بازیگری این دفعه مدل شد

گفت و گو با قربانی اسیدپاشی كه بعد از بازیگری این دفعه مدل شد

گفت و گو با قربانی اسیدپاشی كه بعد از بازیگری این دفعه مدل شد

مدل كودك: حدود ده سال پیش بود كه معصومه عطایی بعد از طلاق، از طرف پدر همسرسابقش مورد سوقصد اسیدپاشی قرار گرفت و در جریان آن علاوه برسوختگی شدید صورت، بدن و دست، بینایی اش را هم از دست داد. او مدتی بعد پدرشوهرش را كه به قصاص محكوم شده بود، بخشید و زندگی تازه ای را شروع كرد. زندگی جدیدی كه در تازه ترین ایستگاه خود به تجربه مدلینگ رسیده است.
معصومه عطایی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره تجربه جدیدی که بعد از سفالگری، کولاژ و بازیگری به دست آورده، اظهار داشت: بعد از آنکه مورد اسیدپاشی قرار گرفتم درد زیادی را تحمل کردم. زندگی برایم تغییر نمود اما من دلم نمی خواست تسلیم وضعیت موجود شده و بعنوان یک قربانی اسیدپاشی و خشونت به زندگی ام ادامه دهم. بنابراین اهتمام کردم هنرهای مختلفی را بیاموزم و در جامعه نیز نقشی فعال داشته باشم.

او افزود: در همین راستا هم دوره های مخصوص نابینایان را پشت سرگذاشتم. بعد از آن کلاس های کولاژ و سفالگری را آغاز کردم که به نظرم موفقیت آمیز بود و نمایشگاهی هم از آثارم برگزار گردید. پس از آن پیشنهاد بازیگری در تئاتر را دریافت کردم که خوشبختانه با استقبال هم روبه رو و بنابراین اجرای کاری دیگری را هم روی صحنه بردیم و در حال آمادگی برای سومین تئاتر بودیم که شیوع ویروس کرونا تمرینات ما را تعطیل کرد.
معصومه عطایی در صحنه تئاتر

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~