صالحی: خانه شهدا همواره منشاء خیرات و بركات است

صالحی: خانه شهدا همواره منشاء خیرات و بركات است

صالحی: خانه شهدا همواره منشاء خیرات و بركات است

به گزارش مدل كودك وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینكه دیدار با خانواده شهدا، یك توفیق است، اظهار نمود: خانه شهدا همیشه منشاء خیرات و بركات است، بدین سبب ذیل طرح ملی سه شنبه های تكریم با محوریت كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور، این حركت در برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می گیرد.
به گزارش مدل کودک به نقل از ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما)، طرح ملی سه شنبه های تکریم به همراه رونمایی از پوستر این رویداد، عصر سه شنبه ۱۰ با حضور «سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «سعید اوحدی» معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام و المسلمین «حبیب رضا ارزانی» مشاور وزیر و رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و «محمد مهدی احمدی» مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی در منزل شهیدان «خالقی پور» رونمایی گردید.

«سید عباس صالحی»، در این مراسم طی سخنانی، با اشاره به اینکه بیان اینکه توفیقی است که بتوانیم در کنار خانواده شهدا باشیم چونکه درس های زیادی در این دیدارها می آموزیم، اظهار داشت: خانه شهدا همیشه منشا خیرات و برکات است، ازاین رو تکریم خانواده شهدا را از جانب ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در برنامه خواهیم داشت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: این سنت توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد در سرتاسر کشور آغاز و از این پس سه شنبه های تکریم خانواده شهدا را همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس خواهیم داشت، از نظر زمانی دهه کرامت بهترین زمان برای این اتفاق و از نظر بعد مکانی منزل خانواده شهیدان خالقی پور بهترین انتخاب به شمار می رفت، خانواده ای که پدر جانباز، مادر فداکار و سه شهید والامقام دارد.

وی تصریح کرد: امیدواریم این اتفاق زیبا که از امروز شروع شده است با فعالیت ۲۵هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سرتاسر کشور، محله به محله آغاز و منشا برکات شود.

گفتنی است طرح ملی سه شنبه های تکریم، با محوریت تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می گردد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~