بازدید وزیر ارشاد از بخش فنی برای نوسازی تالار وحدت چه كردند؟

بازدید وزیر ارشاد از بخش فنی برای نوسازی تالار وحدت چه كردند؟

بازدید وزیر ارشاد از بخش فنی برای نوسازی تالار وحدت چه كردند؟

به گزارش مدل كودك وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ماشینری و امكانات صحنه تالار وحدت بازدید نمود.
به گزارش مدل کودک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، سید عباس صالحی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ را در بازدید از پشت صحنه و بخش های فنی تالار، سید مجتبی حسینی معاون امور هنری و لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی جعفری نژاد، رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه، مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی و محمد اله یاری مدیر کل دفتر موسیقی همراهی می کردند.
در این بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان بازسازی های صورت گرفته در سال های اخیر و هم پاره ای نیازهای بخش ماشینری تالار وحدت قرار گرفت.
در این رویداد مدیر فنی و مسؤلان بخش های ماشینری و صحنه تالار وحدت توضیحاتی را درباره خصوصیت های فنی این تالار ارائه کردند.
همینطور گزارشی از تلاشهای صورت گرفته برای نوسازی تالار وحدت و همچون رایزنی صورت گرفته با شرکت اتریشی خدمات دهنده به اپرای دولتی وین ارائه شد.
نوسازی سیستم صدای تالار وحدت و به روزرسانی آن با تجهیزات موجود در خاورمیانه، ترمیم صندلی های کف و تعویض صندلی های بالکن های تالار با حفظ اصالت قبلی آن همچون اقداماتی بود که در این بازدید به آن اشاره شد.
صالحی در این رویداد جهت نوسازی تالار وحدت همچون سیستم اطفای حریق مجموعه قول مساعد برای همکاری داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همینطور از پهنه فرهنگی رودکی بازدید و بر ظرفیت های این پهنه برای اجرای رویدادهای هنری تاکید نمود.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~