نرم افزار كلاس آنلاین

نرم افزار كلاس آنلاین

نرم افزار كلاس آنلاین

به گزارش مدل كودك رومیت با به كارگیری استاندارهای لازم مخابراتی و زیرساختی یكی از بهترین نرم افزارهای كلاس مجازی را با استفاده از پلت فرم آنلاین بیگ بلوباتن عرضه می دهد.

به گزارش مدل کودک به نقل از مهر، ناگهان علم و فناوری جای خویش را در حوزه آموزش بیشتر باز کرد و برگزاری کلاس آنلاین در ایران عنوان شد. کلاس آنلاین جز کاربردی ترین خدمات آموزشی است که احتیاج به یک پایه به نام نرم افزار کلاس آنلاین دارد. رومیت با به کارگیری استاندارهای لازم مخابراتی و زیرساختی بهترین نرم افزار کلاس مجازی را با استفاده از پلت فرم آنلاین بیگ بلوباتن عرضه می دهد. این نرم افزار لازم است توسط اجاره دهنده های کلاس آنلاین روی سرور نصب شود سپس در اختیار مدرسان یا مدیران مجموعه های آموزشی قرار گیرد.
ویژگی های طلایی بهترین نرم افزار کلاس آنلاین
* رابط کاربری ساده و جذاب
جذابیت فضای کلاس و امکان اشتراک گذاری محتوای چندرسانه ای باید به نحوی جذاب باشد که کاربر با دیدن انبوه اطلاعات علاقه خویش را نسبت به شرکت در کلاس از دست ندهد.
* امکان اشتراک گذاری صدا به صورت واضح
قابلیت اشتراک گذاری صدا بسیار دارای اهمیت است مخصوصاً اگر صدای عرضه دهنده جذاب و دلگرم کننده باشد. ازاین رو لازم است وضوح صدا بگونه ای باشد که علاوه بر جذابیت محتوا سبب احساس رضایت و علاقه مندی کاربر شود.
* انسجام ساختاری جهت تمرکز روی هدف آموزش
منسجم بودن ساختار نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین بسیار مهم می باشد. نرم افزار آموزش مجازی نباید هدفی جز آموزش داشته باشد. همینطور شلوغ نباشد و به خوبی قادر باشد احساس رضایت به کاربران دهد.
* کاربری ساده و سریع و هدفمند
منظور سادگی در ورود یا کار در محیط کلاس است، ازاین رو یک محیط با سیستم ورود مناسب این امکان را دارد که کاربر را از سردرگمی نجات دهد.
* وجود عناصر تعاملی و سازنده
از بااهمیت ترین موارد برای یک کلاس آنلاین خوب دارا بودن عناصر ضروری با قابلیت شخصی سازی بدون محدودیت است. ازاین رو وجود عناصری مانند حضور و غیاب، سیستم ارسال پیام کوتاه، تخته وایت برد، اشتراک گذاری دسکتاپ، ضبط ویدئو، چت، آزمون آنلاین و … است.
بهترین نرم افزارهای کلاس آنلاین در ایران چیست؟
تجربه سال ها استفاده از نرم افزار کلاس آنلاین ما را به انتخاب بهترین نرم افزار کلاس آنلاین رساند. ازاین رو تصمیم گرفتیم موارد را بررسی نماییم و در آخر بهترین نرم افزار کلاس آنلاین را به شما معرفی نماییم.
نرم افزار بیگ بلو باتن
یکی از نرم افزارهای مطرح برگزاری کلاس آنلاین بیگ بلوباتن است. این نرم افزار دارای امکاناتی است که در سایر نرم افزارهای کلاس آنلاین کمتر یافت می شود.
امکانات نرم افزار کلاس آنلاین BigBlueButton
* ارتباط رمزگذاری شده و کاملاً امن
امنیت اطلاعات حرف اول را در زمینه برگزاری کلاس آنلاین می زند. شما قادر خواهید بود با استفاده از سیستم احراز هویت و پرتکل های امنیتی دغدغه ای بابت این مورد نداشته باشید.
* تعداد زیادی دوربین برای ارتباط تصویری
ارتباط تصویری در نرم افزارهای کلاس مجازی بسیار مهم می باشد. ازاین رو شما قادر خواهید بود با استفاده از تعداد زیادی دوربین ارتباط تصویری خویش را حفظ کنید و از این مزیت استفاده کنید.
* تحت وب بودن کلاس آنلاین
شما تنها با یک کلیک و استفاده از مرورگرهای کروم، سافاری و موزیلا و… قادر خواهید بود به کلاس دسترسی پیدا کنید.
ویژگی های عمده نرم افزار بیگ بلوباتن
* عرضه محتوای چند رسانه ای (Multimedia)
* اتاق استراحت
* اشتراک گذاری صفحه نمایش
* وایت برد و تخته الکترونیک
* ضبط کلاس
* پلت فرم کلاس آنلاین تحت وب
*چت متنی
* قابلیت استفاده از تلفن همراه
* امکان ارسال اس ام اس یادآور پیش از شروع کلاس
* قابلیت اجازه گرفتن
* قابلیت نظر سنجی
* اجازه گرفتن دانشجویان
نرم افزار کلاس آنلاین Adobe Connect
نرم افزار ادوبی کانکت در دنیا هم مورد توجه خاصی قرار گرفته است. همچون امکانات این نرم افزار آپدیت شدن سالانه آن است.
امکانات نرم افزار کلاس آنلاین ادوبی کانکت

مدیریت فضای ظاهری کلاس
ادوبی کانکت هم مانند بیگ بلوباتن امکان تغییر ظاهر کلاس را داراست. ازاین رو شما با این امکان قادر خواهید بود اتاق مجازی خویش را بسازید یا طرح مبتدی از آنرا تغییر دهید.
* امکان نظرسنجی
* خداحافظی با تخته سیاه با دارا بودن امکان وایت برد
* امکان اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ در کلاس
* امکان ارسال پیام دو طرفه
* امکان اشتراک گذاری تصویر دوربین
* امکان عرضه مالتی مدیا یا محتواهای چند رسانه ای
* Breackroom (اتاق استراحت)
* ضبط هنگام برگزاری کلاس
نتیجه گیری با شماست! بیگ بلو باتن یا ادوبی کانکت؟
محیط نرم افزارها
فضای کاربری نرم افزار کلاس آنلاین ادوبی کانکت پیچیده و شلوغ است اما بیگ بلوباتن بسیار ساده است.
قابلیت اتصال
LMS لازمه هر سیستم آموزشی مخصوصاً نرم افزارهای آموزش مجازی است. شما در نرم افزار بیگ بلوباتن قادر خواهید بود با استفاده از API به CMS متصل شوید اما ادوبی کانکت تنها قابلیت اتصال به دروپال را دارد.
دسترسی کاربران
دسترسی به فضای کلاس باید تا حد ممکن ساده باشد که در نرم افزار بیگ بلوباتن شما قادر می باشید از راه تنها یک لینک وارد کلاس شوید در صورتیکه در نرم افزار ادوبی چنین چیزی ممکن نیست و احتیاج به یک نرم افزار دارد.
بازپخش با نسخه موبایل
در ادوبی کانکت امکان بازپخش در موبایل با کمک نرم افزار امکان پذیر است اما در نرم افزار کلاس مجازی بیگ بلوباتن تنها با یک کلیک قادر به مشاهده ویدئو خواهید بود.
داشبورد مدیریتی
فضای مدیریت کلاس یا آموزشگاه و همینطور کاربران با رابط کاربری ساده در بیگ باتن مهیاست. در صورتیکه برای نرم افزار ادوب این امکان به صورت محدود تنها برای اساتید وجود دارد.
زبان نرم افزار
نرم افزار بیگ بلوباتن دارای فضای کاربری کاملاً فارسی است، در صورتیکه در ادوبی کانکت زبان کلاس انگلیسی است.
توصیه ما به شما این است که لذت یک گشت و گذار دلچسب در محیط کلاس آنلاین مجانی رومیت را از دست ندهید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~