رونمایی از سامانه ارتباط با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

رونمایی از سامانه ارتباط با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

رونمایی از سامانه ارتباط با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

سامانه ارتباط مستقیم با محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان «سخنی با وزیر» با هدف رسیدگی و تسریع در امور اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با حضور دستیار وزیر فرهنگ و مدیرکل حوزه وزارتی رونمایی گردید.
به گزارش مدل کودک به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود شالویی روز چهارشنبه (هشتم دی ماه) در حاشیه رونمایی از سامانه ارتباط مستقیم با وزیر فرهنگ، اظهار داشت: شروع به کار این سامانه با این هدف است که جامعه بزرگ فرهنگی و هنری بتوانند به صورت مستقیم با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارتباط باشند و مشکلات، مسائل و تقاضای خویش را در این سامانه ثبت کرده و از راه همین سامانه پیگیری کنند.
وی افزود: یکی از نیازمندی های امروز جدی جامعه فرهنگی و هنری ایجاد فرصت ارتباط مستقیم اهالی فرهنگ و هنر با وزیر فرهنگ است تا نظرات خویش را بدون واسطه با وی مطرح کرده و بنابراین سامانه ارتباط با وزیر به راه افتاده است.
دستیار وزیر فرهنگ ابراز امیدواری کرد: این سامانه فرصت مناسبی را فراهم می آورد تا همه افرادی که در موضوعات فرهنگی و هنری نظراتی دارند مطرح کرده و مدیران و مسؤلان این وزارت خانه از این نظرات در برنامه ها و تصمیمات فرهنگی و هنری کشور بهره مند شوند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این سامانه به نشانی sokhan.farhang.gov.ir از الان قابل دسترس برای اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و عموم شهروندان است.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~