۸ نکته ظریف چیدمان خانه

۸ نکته ظریف چیدمان خانه

۸ نکته ظریف چیدمان خانه

به گزارش مدل کودک کمک گرفتن از افراد ماهر و دارای تخصص برای یافتن بهترین حالت دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. ما به شما سایت ایران دکور را برای این کار معرفی می نماییم.

به گزارش مدل کودک به نقل از مهر، دکوراسیون خانه یکی از مهم ترین نشانه های سلیقه و سبک زندگی افراد ساکن در خانه است. وقتی کسی به خانه ی شما پا می گذارد، نحوه قرارگیری وسایل نخستین چیزی است که به چشمان او می آید. این که چگونه خانه خویش را بچینید که بهترین استفاده را از فضا ببرید و در عین حال بهترین نما را داشته باشید احتیاج به سلیقه و حوصله زیادی است. همینطور این کار نوعی تخصص هم به حساب می آید و شما می توانید برای انتخاب نحوه چیدمان خانه خود از متخصصان این زمینه کمک بگیرید.
تاثیر چیدمان خانه بر روی ساکنین آن
زندگی در یک محیط خسته کننده می تواند به روحیات شما صدمات جبران ناپذیری وارد کند. یک محیط زیبا، راحت و شاداب می تواند سبب شود تا شما از محل زندگی خود لذت کامل را ببرید و وقت خویش را در خانه به بهترین شکل با عزیزان خود بگذرانید. اهمیت چیدمان خانه حدودا هم اندازه اهمیت چینش منظم کمد لباس است. اما هشت نکته ظریف در چیدمان خانه وجود دارد که با دقت کردن به این نکات می توانید خانه خویش را تا حدود زیادی چه برای خود و چه برای دیگران به مکانی با جذابیت های بصری فراوان و همینطور راحتی بالا تبدیل کنید.
هشت نکته جذاب برای دکوراسیون خانه
دکوراسیون خانه کار جالب و سرگرم کننده ای است. امکان دارد شما ساعت ها برای یافتن حالت مطلوب خود وقت بگذارید و مدام وسایل مختلف را در خانه جابجا کنید. این کار می تواند سبب خستگی شما و اطرافیانتانن شود و یا حتی به سلامت فیزیکی شما و یا حتی وسایلتان صدمه وارد کند. دانستن چند نکته ساده و کلیدی سبب می شود تا سرعت شما در یافتن حالت مطوب بالا برود و شما را به نتیجه دلخواه برساند. در ادامه به بیان این نکات می پردازیم:

۱. قرار دادن وسایل اضافه در اتاق استراحت: لازم نیست تا خانه را با وسایل زیادی پر کنید. برای مانور فضای کافی در نظر بگیرید و به اندازه و متناسب با فضا به انتخاب وسایل برای خرید بپردازید. به کیفیت بیشتر از تعداد توجه کنید و بودجه را صرف افزایش کیفیت کنید. می توانید وسایل اضافی خویش را در کمد دراور جای دهید و در زمان مناسب از آن استفاده کنید.
۲. تنظیم وسایل با فرش: برای تنظیم وسایل با فرش سه روش وجود دارد که به نحوه قرارگیری وسایل بر روی فرش برمی گردد. به جهت اینکه منزل شما اشرافی تر به نظر بیاید می توانید از فرشی استفاده کنید که همه سطح زمین را بپوشاند. راه دیگر این است ۱۲ تا ۱۸ اینچ از سطح زمین را خالی بگذارید و در آخر اگر اتاق کوچکی در اختیار شما قرار دارد و یا یک خانه نقلی دارید، پهن کردن یک فرش نسبت به پهن کردن یک قالیچه انتخاب بهتری است. فقط توجه داشته باشید تا پایه های جلویی صندلی ها بر روی فرش قرار بگیرند
۳. تلاش برای ایجاد جلب توجه: جلب توجه می تواند توسط وسایل عادی خانه و یا وسایل خاص صورت گیرد. بعنوان مثال یک هود خاص و یا شومینه زیبا می تواند توجه ها را به خود جلب نماید. همینطور میتوان با اضافه کردن یک دکوری و یا اثر هنری مانند تابلو فرش جلب توجه کرد
۴. ایجاد تناسب بین اندازه خانه و وسایل آن: در خرید وسایل به اندازه آن وسیله و تناسب آن با اندازه خانه خود دقت کنید. بعنوان مثال مبلمان بزرگ می تواند کوچکی خانه شما را بیشتر به رخ بکشد و تأثیر منفی در دکوراسیون خانه ایجاد نماید.
۵. ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف: برای خرید وسایل به وسایل موجود در خانه توجه کنید. وسایل جدید را جوری انتخاب کنید با دیگر وسایل و همینطور رنگ دیوارها هماهنگ باشد و با اندازه خانه تناسب داشته باشد تا جلوه بهتری را به محل زندگی شما بدهد
۶. نورپردازی مناسب: وجود نور مناسب خانه شما را به مکانی آرام و امن تبدیل می کند. میزان نور را بالانس کنید تا راحتی بهتری را در تمام نقاط خانه داشته باشید.
۷. توجه به روانشناسی رنگ ها: به رنگ های موجود توجه کنید. رنگ دیوارها و وسایل می تواند نشان دهنده روحیات و شخصیت افراد ساکن خانه باشد. روانشناسی رنگ ها می تواند در این حوزه به شما کمک نماید بعنوان مثال بهترین رنگ برای پذیرایی قرمز است که سبب ایجاد اشتها و آرامش به صورت همزمان می شود
۸. کمک گرفتن از اطرافیان: یکی از مهم ترین نکته ها برای رسیدن به یک دیزاین مناسب، کمک گرفتن از اطرافیان است. همکاری و مشورت در این حوزه می تواند نتیجه مطلوبی را داشته باشد به خصوص اگر با یک متخصص دکوراسیون داخلی هم مشورت شود

برای یافتن بهترین حالت خانه خود از متخصصان این حوزه کمک بگیرید
کمک گرفتن از افراد ماهر و دارای تخصص برای یافتن بهترین حالت دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. ما به شما سایت ایران دکور را برای این کار معرفی می نماییم. ایران دکور با ایجاد تنوع بالا مبادرت به فروش مبلمان و لوازم دکوراسیون خانه کرده است و شما می توانید برای یافتن بهترین وسایل برای استفاده در منزل و یا دفتر کار خود، به سایت ایران دکور رجوع کنید. با انتخاب های درست و کمک گرفتن از مشاوران ایران دکور می توانید گامی بلند به سمت زیبایی محل زندگی و یا کار خود بردارید و از آن لذت کافی را ببرید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~