بیانیه سازمان تامین اجتماعی برای دعوت به حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند ماه

بیانیه سازمان تامین اجتماعی برای دعوت به حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند ماه

بیانیه سازمان تامین اجتماعی برای دعوت به حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند ماه

مدل کودک: مدل کودک: سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای، انتخابات را از ارکان اصلی مردم سالاری دینی برشمرد و اصرار کرد که ایجاد مجلسی قدرتمند و متکی بر مشارکت و آرای حداکثری مردم، ضامن استمرار حرکت در راه تضمین آینده نیروهای کار و حمایت مؤثر از اقشار مختلف ذی نفعان این سازمان بین نسلی است.
به گزارش مدل کودک به نقل از ایسنا، سازمان تامین اجتماعی در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان، با صدور اطلاعیه ای آحاد مردم را به حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند ماه دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است: «جمهوری اسلامی ایران در آغازین روزهای چهل وششمین بهار پیروزی، در آستانه حماسه حضور و مشارکت مردم در صحنه عظیم و سرنوشت ساز انتخابات است و اقشار مختلف مردم شریف ایران کمتر از یک ماه بعد از افتخارآفرینی در صحنه حضور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این دفعه برای انتخاب نمایندگان خود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری پای صندوق های رأی خواهند رفت.
انتخابات که در نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر دو اصل تفکیک ناپذیر مردم سالاری و حاکمیت ارزش های تمدن ساز اسلام شکل گرفته است؛ تلاش در راستای استقرار مردم سالاری دینی و میراث تاریخی بنیان گذار انقلاب اسلامی است. در دیدگاه حضرت امام خمینی (ره)؛ امور جامعه با مشارکت مستقیم مردم رقم می خورد و تعیین سرنوشت کشور به دست مردم است. مردم افتخارآفرین ایران اسلامی در تمامی این سال ها، نقش بنیادین خود در سه سطح سیاسی، مدنی و اجتماعی را بوسیله اعمال نظر در مورد تأسیس نظام سیاسی؛ نظارت مستمر بر نظام سیاسی و نیز پشتیبانی از نظام سیاسی به بهترین نحو ایفا کرده اند. افزون بر این، تاکید همیشگی رهبر معظم انقلاب بر برگزاری پرشور انتخابات در ادوار مختلف و تاکید بر مفهوم «مشارکت حداکثری»، دلیل و نشانه ای دیگر بر اهتمام نظام جمهوری اسلامی بر قدرت مردمی نظام است.
هم از این روست که حالا و در آستانه این انتخابات سرنوشت ساز، شاهدیم که دشمنان قسم خورده ملت بزرگ ایران اسلامی، برای کاهش مشارکت مردم در این انتخابات و تضعیف جایگاه مردمی نظام، هجمه تبلیغاتی بی سابقه ای را تدارک دیده اند و بی گمان، در چنین شرایطی مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات؛ علاوه بر آن که موجب افزایش سرمایه اجتماعی نظام می شود؛ بسترساز ادامه مسیر رو به رشد و پیشرفت کشور و خنثی ساز توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل خواهد شد.
سازمان تامین اجتماعی نیز که در این مقطع حساس و به مدد حمایت و همراهی برخاسته از دید واقع گرایانه دولت مردمی سیزدهم، از تله «آینده سوزی» و «آینده خواری» در قالب استقراض بی ضابطه از نظام بانکی و ایجاد تعهدات سنگین برای آیندگان، خارج شده و در راه «آینده سازی» قرار گرفته است، به عنوان نماینده و حافظ منافع کارگران سختکوش کشوری که نیروهای مولد جامعه هستند و همین طور بازنشستگان فرهیخته ای که پیشکسوتان و مرشدان جامعه محسوب شده و در همه صحنه ها خوش درخشیده اند، ایجاد مجلسی قدرتمند و متکی بر مشارکت و آرای حداکثری مردم را ضامن استمرار حرکت در راه تضمین آینده نیروهای کار و حمایت مؤثر از اقشار مختلف ذی نفعان این سازمان بین نسلی می داند.
بی گمان حضور حداکثری مردم موقعیت شناس کشور و خصوصاً کارگران، کارفرمایان و بازنشستگان به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب در پای صندوق های رأی، بار دیگر به جهان و جهانیان ثابت خواهدنمود نظام جمهوری اسلامی که نظامی برآمده از انقلابی مردمی است، از همان شروع برمبنای خواست و اراده مردم تأسیس شده و مبتنی و متکی بر قدرت مردمی بوده و با حمایت و پشتیبانی مردم ادامه یافته است.
مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی، ضمن لبیک به فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و با گرامیداشت نام و یاد شهیدان سرافراز انقلاب اسلامی ایران، ضمن حضور در انتخابات یازدهم اسفند ماه، از آحاد ملت ایران و خصوصاً جامعه شریف کارگری و بازنشستگان و کارفرمایان نیز دعوت به عمل می آورند همانند دوره های پیشین انتخابات، با حضور پرشور در عرصه های رأی گیری و شرکت در تعیین آینده و سرنوشت خود، حماسه ای پرشکوه آفریده و توطئه های دشمنان ایران و ایرانیان را خنثی نمایند؛ ان شاءالله»

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~