درهای اتاق ورونیکا ۳۱ تیر باز می شود

درهای اتاق ورونیکا ۳۱ تیر باز می شود

درهای اتاق ورونیکا ۳۱ تیر باز می شود

مدل کودک: نمایش «اتاقِ ورونیکا» به کارگردانی النا امیدی و تهیه کنندگی امیر دژاکام دور دوم اجرای خودرا از ۳۱ تیر سال جاری در خانه هنر «دیوار» شروع می کند.
به گزارش مدل کودک به نقل از خبرگزاری ایرنا، نمایش «اتاقِ ورونیکا» به کارگردانی النا امیدی و تهیه کنندگی امیر دژاکام پیش از این در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت و با استقبال مخاطبان مواجه گردید.
این نمایش دور دوم اجرای خویش را از ۳۱ تیر سالجاری در خانه هنر دیوار آغاز می کند.
در خلاصه داستان این نمایش که از آثار آیرا لوین بوده و توسط شهرام زرگر ترجمه شده، آمده است: ورونیکا تا ابد در این اتاق حبس است….
نگار بابائی، النا امیدی، مهرشاد امینی، سید علی جدّا، دینا جعفری راد، بیتا گلابرودی، روژان حاتمی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.

از دیگر عوامل این اثر میتوان به: حسین کاظمی (طراح صحنه)، احمد پورک و علی عرب (دستیاران کارگردان)، دینا جعفری راد (منشی صحنه)، میررضا میرمعینی (طراح نور و مدیر فنی)، کامبیز معماری (طراح گریم)، امیرقادری و بتثابه نعیمایی (مجریان گریم)، پارمیس خدابخشی (عکاس) و حامد قریب (مشاور رسانه) اشاره نمود.
نمایش «اتاقِ ورونیکا» از ۳۱ تیر هر شب ساعت ۱۹: ۳۰ در خانه هنر دیوار (واقع در خیابان کریم خان، خیابان استاد نجات الهی(ویلا)، ابتدای خیابان جعفر شهری(سپند)، پلاک ۷۲) روی صحنه می رود. علاقمندان به تماشای این اجرا می توانند از راه سایت تیوال مبادرت به خرید بلیت آن کنند.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~