نخستین سفر استانی در آستانه پنجمین سالگرد افتتاح ؛ مدیرعامل افق كوروش: افق كوروش رتبه نخست توسعه شعب را كسب نمود

نخستین سفر استانی در آستانه پنجمین سالگرد افتتاح ؛ مدیرعامل افق كوروش: افق كوروش رتبه نخست توسعه شعب را كسب نمود

نخستین سفر استانی در آستانه پنجمین سالگرد افتتاح ؛ مدیرعامل افق كوروش: افق كوروش رتبه نخست توسعه شعب را كسب نمود

مدل كودك: مدیر عامل افق كوروش اعلام نمود این شركت در كمتر از پنج سال از آغاز فعالیت خود موفق شد یك هزار و صد فروشگاه را در ۳۱ استان كشور و ۲۴۵ شهر راه اندازی كند

به گزارش مدل كودك به نقل از مهر و به نقل از شركت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش، امیر خسرو فخریان مدیرعامل این شركت در آستانه پنجمین سالگرد افتتاح فروشگاه همواره تخفیف افق كوروش با سفر به شهر زیبای شیراز در استان فارس و با حضور در جمع همكاران مناطق ۲ و ۵ این شركت، از تلاش ها و زحمات آنان در كسب رضایت مندی مشتریان و موفقیت های درخشان در توسعه شعب و رشد فروش قدردانی كرد.
وی از تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه های شركت فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش آگاهی داد و اضافه كرد: با لطف پروردگار و تلاش های كاركنان، افق كوروش موفق شد رتبه نخست توسعه شعب و میزان فروش را در میان فروشگاه های زنجیره ای به خود اختصاص دهد و امیدواریم همچنان پیشتاز و پیشروی در این صنعت باشیم.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش در ادامه با اشاره به بروز چالش های اخیر به دنبال نوسانات شدید نرخ ارز اظهار داشت: افق كوروش كوشش كرد كه با تأمین به موقع كالا و توزیع آن با مناسب ترین قیمت به بهبود معیشت خانوار كمك نماید ضمن آنكه با پشتیبانی از تولید كنندگانی كه توان توزیع محصولات خودرا به سراسر كشور نداشتند، توانست كالاهای تولیدی مرغوب را با نازل ترین قیمت به دست مصرف كنندگان برساند.
به گفته وی، در این شرایط دشوار اقتصادی، شركت های بزرگ موتور محرك اقتصاد كشور هستند و می توانند با پشتیبانی از تولیدات داخلی كمك شایانی به دولت داشته باشند.
فخریان با اشاره به اینكه فروشگاه های زنجیره ای ویترین اقتصاد یك كشور هستند و رشد و توسعه آنها یكی از نشانه های توسعه یافتگی به حساب می آید، اضافه كرد: هم اكنون دنیا به سمت گسترش فروش اینترنتی در حركت است؛ بر همین مبنا افق كوروش با راه اندازی فروشگاه اینترنتی با برند اُكالا باز وارد بازار فروش اینترنتی شده است كه سپس به بلوغ رسیدن این فروشگاه در شهر تهران در سایر شهرستان ها باز راه اندازی خواهد شد.
وی همین طور اعلام نمود: مقدمات ورود شركت افق كوروش بعنوان بزرگترین و پرفروش ترین فروشگاه زنجیره ای كشور به بورس انجام و نهایی شده و بزودی و در ماه آینده این شركت برای سهیم شدن عموم هموطنان در كسب و كاری مولد و پربازده بعنوان آغازین شركت در صنعت خرده فروشی وارد بورس میگردد.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش افزود: خرسندیم كه این رویداد بزرگ با پنجمین سالگرد افق كوروش مقارن شده و آنرا به فال نیك می گیریم و امیدواریم كه مایه خیر و بركت باشد.
وی درانتها از اعطای نمایندگی (فرانچایز) افق كوروش به متقاضیان و علاقمندان به ورود به این صنعت آگاهی داد و ضمن اعلام آنكه در یك پارسال شعب فرانچایز افق كوروش از ۱۵۰ فروشگاه عبور كرد، اظهار داشت: آمادگی داریم كه تجارب خودرا برای رونق و شكوفایی این كسب و كار به علاقمندان و متقاضیان عرضه كنیم؛ بر همین مبنا با اعطای نمایندگی، پیشگام رونق كسب و كار به شیوه فرانچایز شدیم.
در این مراسم همین طور فرزاد گودرزی معاونت اجرایی منطقه ۲ و ۵ فروشگاه های زنجیره ای افق كوروش، كسب جایگاه نخست فروش و توسعه را از طرف این منطقه در نتیجه زحمات و تلاش های همكاران دانست و در ادامه از راهبری و حمایت های مدیریت محترم عامل در دستیابی به این مهم قدردانی كرد.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~