شروع باردیگر پیش فروش ۱۴ محصول سایپا از امروز پنجشنبه، دهم بهمن

شروع باردیگر پیش فروش ۱۴ محصول سایپا از امروز پنجشنبه، دهم بهمن

شروع باردیگر پیش فروش ۱۴ محصول سایپا از امروز پنجشنبه، دهم بهمن

مدل كودك: طرح پیش فروش ۱۴ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا بعد از یك روز وقفه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از امروز پنجشنبه، دهم بهمن ماه از سرگرفته شد و هم اكنون فعال است.

به گزارش مدل كودك به نقل از مهر به نقل از گروه خودروسازی سایپا، طرح فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت دهه مبارك فجر كه از ساعت ۱۰ بامداد روز سه شنبه هشتم بهمن ماه شروع شده، بعد از یك روز وقفه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، از امروز پنجشنبه از سر گرفته شده است.
در این طرح كه صرفاً بوسیله سایت فروش اینترنتی به آدرس www.saipacorp.ir فعال است ۱۴ مدل از محصولات سایپا شامل: ساینا، كوئیك، كوئیك. آر، تیبا صندوقدار، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱، نیسان تك سوز، نیسان دوگانه سوز، ساینا آپشنال، تیبا ۲ آپشنال (پلاس)، تیبا صندوقدار آپشنال، سایپا ۱۵۱ آپشنال، نیسان تك سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال با موعد تحویل در سال ۹۹ عرضه می شود.
مبلغ پیش پرداخت در این طرح پیش فروش متناسب با نوع خودرو متغییر است اما برای تمامی ثبت اسامی این طرح، ۱۵ درصد سود مشاركت و ۱۲ درصد سود انصراف در نظر گرفته شده است.
هموطنان برای اطلاع بیشتر از جزئیات این طرح و ثبت نام می توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.ir یا www.saipa.iranecar.com بازگشت كنند.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~