جشنواره فروش نوروزی گوشیهای آنر

جشنواره فروش نوروزی گوشیهای آنر

جشنواره فروش نوروزی گوشیهای آنر

به گزارش مدل كودك جشنواره فروش نوروزی گوشیهای آنر آغاز شد؛ خریداران ۱ میلیون كد تخفیف اسنپ عیدی می گیرند.
به گزارش مدل كودك به نقل از مهر، برند آنر در ادامه تعهد خود به خلق ارزش افزوده برای خریداران موبایل هایش، جشنواره نوروزی خویش را با همكاری اسنپ، شروع كرده است. طی این جشنواره كه از ۱۲ بهمن شروع شده و تا آخر سال ۹۸ ادامه دارد، خریداران موبایل های آنر، ۱۰۰ هزار تومان كدتخفیف اسنپ و یك پاوربانك را بعنوان عیدی و بدون قرعه كشی، دریافت خواهند كرد.
آنر كه پارسال موفق به فروش ۶۰ میلیون گوشی در سطح جهانی شده و طبق گزارش های دیجی كالا همچون محبوب ترین برندهای موبایل در ایران هم به حساب می آید، طی این جشنواره شاخص ترین موبایل های خویش را در رده های قیمتی متفاوت به كاربران عرضه خواهد نمود.
پرویز آریا، مدیر ارشد بازاریابی آنر در ایران با ابراز هیجان تیم دفتر آنر درباره این جشنواره جدید می گوید: «ما پیش از این در چارچوب كمپین هایی همچون رونمایی از آنر ۹ لایت و آنر ۹ ایكس نشان دادیم كه خودمان را در تعامل با بازار كشور متعهد می دانیم. همكاری با كسب وكارهای رو به رشد حوزه تجارت الكترونیك بخشی از این تعهد ما به خلق ارزش بومی برای كاربرانمان است.»
سرشناس ترین محصول آنر در این جشنواره، مدل جدید و پر سر و صدای ۹X است. این دستگاه با برخورداری از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیكسلی پاپ آپ، نمایشگری تمام صفحه را در مقابل چشمان كاربر قرار می دهد و با بهره گیری از دوربین ۳ گانه ۴۸ مگاپیكسلی، بهترین همراه برای ثبت خاطرات به حساب می آید. قابلیت های دیگری همچون پردازنده گرافیكی توربو، رم ۶ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و باتری ۴ هزار میلی آمپری، HONOR ۹X را در فهرست خرید خیلی از كاربران قرار داده است.
آرش سلیمانی، مدیر روابط عمومی آنر هم در اینباره ابراز امیدواری كرد كه زمینه برای همكاری هایی از این دست با استارت آپ های ایرانی بیشتر از پیش فراهم گردد و اظهار داشت:
موبایل های آنر پنجره ای برای ورود به دنیای دیجیتال هستند كه به واسطه پیاده سازی به روزترین قابلیت های دنیای تكنولوژی، تجربه ای دلچسب را برای كاربران بعنوان شهروندان دیجیتال رقم می زنند. ما به دنبال آن هستیم تا با ایجاد همكاری مشترك با استارتاپ های بزرگ و باكیفیت
ایران، این تجربه از هر زمان دیگر غنی تر نماییم.
یكی دیگر از محبوب ترین محصولات آنر كه در این جشنواره به فروش می رسد، مدل ۱۰ Lite است. این دستگاه به واسطه طراحی ظاهری متفاوت و سخت افزار قدرتمند، در درون و بیرون خود جاذبه های بسیاری برای عرضه به كاربران دارد. پردازنده ۸ هسته ای، دوربین سلفی ۲۴ مگاپیكسلی مجهز به هوش مصنوعی، و پردازنده گرافیكی توربو همچون دیگر قابلیت های HONOR ۱۰ Lite به شمار می روند. شایان ذكر است كه این محصول در دو نسخه با حافظه داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی در بازار ایران عرضه می شود.
در كنار این دو محصول، مدلهای ۸C، ۸A، ۸S و ۷S هم در جشنواره نوروزی آنر عرضه می شوند كه كاربران با خرید این مدلها، ۵۰ هزار تومان كد تخفیف اسنپ را بعنوان عیدی دریافت می كنند.

كاربران برای دریافت عیدی های خود كافی است بعد از انجام خرید، به محل های مخصوصی كه آنر برای این منظور در نظر گرفته است، رجوع نمایند. برای دریافت نشانی این نقاط می توانید اطلاعات لازم را از فروشنده دریافت یا به وبسایت آنر فارسی: نوروز ۱۳۹X رجوع كنید. فقط دقت داشته باشید كه برای دریافت عیدی ها باید فیش پرداخت، فاكتور مهر شده، كارت ملی و جعبه گوشی را با خود به همراه داشته باشید. در نهایت علاوه بر عیدی های نوروز ۱۳۹X كه با خرید گوشی به كاربر تقدیم می شود، امكان شركت در قرعه كشی هفتگی یك دستگاه آنر ۹X و ۳ دستگاه آنر بند ۵ هم وجود دارد. هر هفته در هریك از مناطق معرفی شده توسط آنر از بین خریداران به قید قرعه به ۳ نفر ۳ دستگاه آنر بند ۵ هدیه داده می شود. از جانب دیگر، هر هفته بین همه خریداران گوشیهای آنر در كشور قرعه كشی آنلاینی در صفحه اینستاگرام آنر (Honorir@) انجام می شود و برنده خوش شانس صاحب یك دستگاه گوشی آنر ۹ ایكس می شود.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~