بازگشایی مراكز كانون بدون حضور اعضا

بازگشایی مراكز كانون بدون حضور اعضا

بازگشایی مراكز كانون بدون حضور اعضا

مدل كودك: مراكز فرهنگی هنری ثابت كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در سراسر كشور بدون حضور اعضا از روز شنبه، ۱۰ خرداد بازگشایی می شود.
به گزارش مدل کودک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، باتوجه به تصمیم های گرفته شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا و اعلام رسمی دولت در خصوص بازگشایی اداره های دولتی، مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون در سراسر کشور از روز شنبه، دهم خرداد ۱۳۹۹ به صورت رسمی و بدون حضور اعضا بازگشایی می شوند.
بر همین اساس، تمامی کارکنان شاغل در مراکز فرهنگی هنری کانون با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تا کنترل ویروس کرونا و برمبنای ساعت مصوب در محل کار خود حاضر خواهند شد.
مربیان ثابت، سیار و پستی کانون با حضور در مراکز فرهنگی هنری ثابت، به کار آماده سازی و برنامه ریزی برای کارهای تابستانی در فصل اوقات فراغت و همین طور خدمات دهی مجازی بوسیله فضای مجازی خواهند پرداخت.
خدمات دهی مستقیم مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری به کودکان و نوجوانان از تیر سال ۱۳۹۹ شروع می شود.
مدیران کل کانون بر حسب شرایط استان و بمنظور استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی می توانند ساعت کاری مراکز فرهنگی هنری را نیز به بعدازظهرها منتقل کنند.
بر طبق این خبر، با انتشار ویروس کرونا، مراکز فرهنگی هنری کانون از اسفند ۱۳۹۸ تعطیل شدند، اما مربیان کانون هم زمان با حرکت جهادی «پیک امید مجازی» همراه شدند و با شرکت در فراخوان ها و برنامه های مجازی، کارهای کانون و ارتباط با کودکان و نوجوانان انسجام بیشتری پیدا کرد و در فضای مجازی به اجرا درآمد.
برمبنای شیوه نامه معاونت فرهنگی کانون، از فروردین ۱۳۹۹ علاوه بر فعالیت «پیک امید مجازی» کارهای انجمن های تخصصی و آموزش های مجازی مراکز ویژه اعضای هر مرکز در بستر اینترنت برقرار شد و مربیان فرهنگی، ادبی و هنری کانون در سراسر کشور با تشکیل گروه در فضای مجازی، تمامی کارهای حضوری را به صورت مجازی برای کودکان و نوجوانان برگزار کردند و این روند تا زمان حضور بچه ها در مراکز کانون ادامه خواهد داشت.
کانون همین طور مقرر است به زودی بستری اینترنتی را برای کارهای مجازی با عنوان کانون مجازی فراهم آورد.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~