مدیر توسعه و بازاریابی شركت بهین فلكس: تازه ترین روش های نگهداری از تأسیسات را در کشور ارائه می نماییم

مدیر توسعه و بازاریابی شركت بهین فلكس: تازه ترین روش های نگهداری از تأسیسات را در کشور ارائه می نماییم

مدیر توسعه و بازاریابی شركت بهین فلكس: تازه ترین روش های نگهداری از تأسیسات را در کشور ارائه می نماییم

مدل کودک: شرکت تجاری بهین فلکس برمبنای نیازسنجی در معرفی بهترین عایق های پوششی، نمونه هایی از عایق های تولید شده توسط بهترین شرکت های بین المللی را در اختیار صنعت ساختمان قرار داده است.

به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت ساختمان، یکی از با اهمیت ترین فاکتورهایی است که در کشورها توسعه یافته در دستور کار قرار گرفته است. کاهش هزینه های تاسیسات ساختمان و به روز رسانی نگهداری از تاسیسات و تجهیزات، از دیگر مسائلی است که فعالیت شرکت های تخصصی در سراسر جهان بر آن تمرکز دارند. در کشور ما هم، به خاطر مسائلی چون ایمنی، محیط زیست، سرانه مصرف انرژی و هزینه سربار ناشی از کیفیت نازل عایق بندی و نگهداری، مسائل فوق، به یکی از موضوعات حیاتی تبدیل گشته و تعدادی از شرکت های معتبر در بخش خصوصی تلاش می کنند با به روز رسانی داده ها و دانش فنی و تامین متریال ها و تجهیزات استاندارد بین المللی به این روند کمک کنند. استاندارد سازی عایق های صنعتی یکی از این موارد مهم است.
شرکت تجاری بهین فلکس، در امتداد این نیاز ملی، برمبنای نیازسنجی در معرفی بهترین عایق های پوششی، نمونه هایی از عایق های تولید شده توسط بهترین شرکت های بین المللی را در اختیار صنعت ساختمان کشور قرار داده است. این شرکت الان، بعنوان نمایندگی رسمی کارخانه سانا عایق و کارخانه لینکران فعالیت دارد. و همین طور بعنوان نماینده رسمی شرکت یونانی و ترک در واردات و ارائه دو نوع NBR و EPDM از عایق الاستومری فعال می باشد.
نفس پاسداری، مدیر توسعه و بازاریابی بهین فلکس در توضیح تمرکز شرکت بهین فلکس بر این عایق ها اظهار داشت: عایق های فوق، «خودچسب دار» هستند که در پوشاندن لایه های بیرونی لوله ها، در تمام سایزها و ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این عایق ها علاوه بر ضریب مقاومت بالا در مقابل رطوبت و بخار آب، دارای استانداردهای بالایی در مقابل حریق و جلوگیری از تولید گازهای سمی در هنگام حریق نیز هستند.
وی در مورد امتیازات دیگر و قابلیت های استفاده از عایق های الاستومری افزود: عایق های فوق، باتوجه به اضافه شدن روکش AL دارای ۱۵ سال گارانتی در فضاهای باز و شرایط بد آب و هوایی هستند و ۱۵ سال گارانتی چسبندگی بدون نقص جهت چسب عایق های خود چسب دار (لوله ای و رولی) نیز عرضه می شود.
نفس پاسداری با اشاره به اینکه این عایق ها دارای نرم افزار محاسباتی بسیار دقیق برای محاسبه رایگان و تعیین ضخامت عایق با استانداردهای مهندسی هستند، اضافه کرد: سرویس آموزش نصب رایگان و نظارت رایگان بر نصب در پروژه های بزرگ توسط مهندسین و ارائه ابزار نصب رایگان در کلیه پروژه ها جهت نصب صحیح و اصولی عایق ها، از دیگر مزیت هایی است که بهین فلکس در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
مدیر بازیابی و توسعه شرکت بهین فلکس در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن دسته بندی عایق ها و موارد مصرف هر کدام، خصوصیات هر نوع را به این شکل توضیح داد:
عایق های الاستومری رولی ساده با ضخامت های ۶، ۱۰، ۱۳، ۱۶، ۱۹ و ۲۵ میلیمتر برای عایق کاری در فضاهای سرپوشیده، استفاده می شوند.
عایق های الاستومری رولی «پشت چسب دار» ساده جهت عایق کاری کانال های هوا، مخازن و دیوارهای ساختمانی، مناسب اند
عایق های الاستومری رولی «پشت چسب دار نخ دار» مخصوص تحمل بار دینامیکی و مقاومت کششی بالاتر هستند.
عایق های الاستومری روکش دار ۱۳۰ میکرون مدل روکش دار آلومینیومی جهت جلوگیری از لطمه احتمالی عایق در فضای سرپوشیده است و همین طور برای جلوگیری از اشعه خورشید، قابلیت اجرا در فضاهای روباز را دارند.
عایق های الاستومری روکش دار مسلح نخ دار ۱۷۰ میکرون با قابلیت اجرا در فضاهای روباز و سرپوشیده در فضاهای باز هم به کار می روند.
عایق های حرارتی روکشدار ۲۳۰ میکرون، دارای مقاومت بسیار مناسب در مقابل ضربات مکانیکی هستند. همه این محصولات توسط شرکت بهین فلکس عرضه می شوند.
نفس پاسداری درباره چگونگی جایگاه کیفی این محصولات اظهار داشت: «عایق های این شرکت علاوه بر گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، دارای استاندارد Class A و Class B۱ و Class ۰ در مقابل حریق و شعله (کند نسوز) دوست دار سلامتی و محیط زیست نیز هستند.»
گفتنی است شرکت بهین فلکس، علاوه بر ارائه محصولات مورد اشاره، در حوزه نمایندگی فروش لوله و اتصالات پوش فیت، پنج لایه و تک لایه از محصولات گروه صنعتی یزد لوله، فعالیت دارد. این شرکت همین طور تامین و تهیه کننده ی تمام ملزومات تاسیسات ساختمانی و صنعتی می باشد و با بهره گیری از نظر کارشناسان و پرسنل فروش مجرب بصورت کلی و جزئی و با ضمانت کیفیت محصولات خودرا به سراسر کشور ارسال می کند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت این شرکت به آدرس https: //behinflex.com مراجعه کنند.

منبع:

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~