انواع دیوارپوش کدامند؟

انواع دیوارپوش کدامند؟

انواع دیوارپوش کدامند؟

در ادامه به بررسی انواع دیوارپوش در منزل می پردازیم.

به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، یکی از بهترین ترین روش ها برای جلوه در فضای دکوراسیون داخلی شما، تزئین دیوارها است. رنگ یا بطورمثال کاغذ دیواری از معمولی ترین نمونه های تزئین هستند، اما هم اکنون برای جلوه بخشیدن به ظاهر دیوارها که بخش عمده ای از جلوه ی دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص می دهد استفاده از دیوارپوش ها بسیار پرطرفدار شده است بنابراین با هم به بررسی انواع دیوارپوش در منزل می پردازیم.
دیوارپوش چوبی دیوارپوش چوبی در حقیقت تخته های پهن یا باریک چوب در رنگ های روشن، تیره خاکستری و… هستند که می توان آنها را در کنار هم بصورت افقی یا عمودی روی یک دیوار نصب کرد و جلوه ی متفاوتی به فضای دیوار خود بخشید. این دیوار پوش های چوبی می توانند انواع و اندازه های مختلف داشته باشند و همانطور که گفته شد حتی رنگ های آنها هم می تواند متفاوت باشد تا تداخلی با فضای داخلی شما ایجاد نکند.
دیوارپوش چرمی دیوارپوش چرمی نسل جدید پوشش های دیواری است که در فضاهای داخلی ساختمان مسکونی، تجاری، اداری، هتل ها، پارکینگ ها، لابی ها و مهدکودک ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بصورت قطعات۶۰*۳۰ و ۴۰*۴۰ سانتی متر بصورت سه بعدی و توپر و نرم طراحی شده که از کنار هم قرار گرفتن آنها طرح هایی مدرن و متنوع خلق می شود. دیوار پوش های چرمی به علت فرم و نوع مواد سازنده آن بعنوان عایق حرارت، عایق صدا، سپر آتش و جاذب صدا به کار برده می شود. دیوارپوش سه بعدی دیوارپوش سه بعدی یکی از پرطرفدارترین دیوار پوش ها در فضای دکوراسیون داخلی است که با کمک آنها بسادگی می توانید از شر دیوارهای یکنواخت و خسته کننده راحت شوید همین طور می توانید با نورپردازی و بازی با سایه های تشکیل شده بر روی پنل ها نماهای شگفت انگیزی ایجاد کنید. این دیوارپوش ها کاملا ضد آب می باشند و وزن بسیار پایینی دارند که نصب آنها را بسیار راحت کرده بطوری که هرکس خود می تواند به آسانی این پنل ها را نصب کند و همین طور این پنل ها موجب انتقال آتش سوزی نمی شوند و ضد حریق هستند و چون از قبل رنگ آمیزی و بسته بندی شده اند، نیازی به درزگیری و رنگ کاری در محل نصب ندارند و سریع نصب می شوند.
دیوارپوش سنگی دیوار پوش سنگی گونه ی دیگری از انواع دیوار پوش منزل می باشد که نوع آنیک آن امروزه بسیار پر طرفدار شده است و ظاهر ویژه ای به فضای دکوراسیون داخلی شما می بخشد. این دیوار پوش ها غالبا برای تزیین نقاط کانونی فضای دکوراسیون شما مثل بخش دیوار پشت تلویزیون، شومینه و یا قسمتی از دیوار نشیمن و… شامل شود و جلوه ی متفاوتی به این فضا ببخشد. این نوع از دیوارپوش که به دیوارپوش طرح سنگ نیز شناخته می شود. البته تعدادی از موارد ورق طرح سنگ نیز می باشد که با این مساله متفاوت می باشد. دیوارپوش آلمینیومی دیوارپوش آلمینیومی، مجموعه ای از قطعات کوچک آلومینیوم کامپوزیت به ضخامت ۴mmبا طرح و رنگ های بسیار متنوع، تک رنگ یا ترکیبی و طرح دار باکیفیت بالا می باشند. مجموعه این قطعات که به اندازه های ۱۰×۱۰mm – 15×۱۵mm – 25×۲۵mm-50×۵۰mm و البته به سایر ابعاد و اشکال تولید می شود. این تایل ها دارای چسب دو طرفه بسیار قوی در پشت تایل بوده، پس به سادگی و سرعت می توان آنها را به روی کلیه سطوح قائم و افقی چسباند. این نوع دیوار پوش ها را می توان در همه فضاهای داخلی بهره برد و به وسیله آنها حس و حالی تازه را به دکوراسیون خود ببخشید. دیوارپوش شیشه ای دیوارپوش شیشه ای یکی از متریال هایی است که می تواند پر کننده ی فضاهای خالی در دکوراسیون شما باشد حضور شیشه های رنگی می تواند کل دکوراسیون داخلی فضای شما به خصوص بخش هایی مانند آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهد و موجب شود که حس خوبی در فضای شما ایجاد شود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مدل کودک

تولید, جامعه, خانواده, کودک, مد و فشن

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~